Azymut

Opinie o sklepach.

Moderator: Żandarmeria forumowa

Azymut

Postby May'u » 31 Oct 2008, 21:38

http://www.azymut.waw.pl

Sklep blisko stacji Ratusz-Arsenał z artykułami surwiwalowymi itp.
Image
May'u
2nd CEB

Postby troll » 01 Nov 2008, 08:58

sklepik kiedyś był w porządku, teraz niestety obniżył loty. Jak wchodzę i się o coś pytam to najczęściej dostaję odpowiedź "nie ma" - i niestety dotyczy to najczęściej najprostszych artykułów. Poza tym potrafią czasami ceny wyciągać z kosmosu - za poszycie na kamizelkę PASGT krzyczeli np. 100 zł kiedy normalnie chodzą po 30 :/
www.wgaskorpion.waw.pl - już działa :)
troll

Postby Kelly » 01 Nov 2008, 09:32

Ja tam trafiłem na "swojego" i ładne jungle kontraktowe za 50zł
Kelly

Postby Miko » 01 Nov 2008, 21:51

Ja osobiście nie mam nic do tego sklepu, nieśmiertelniki wybijają szybko i sprawnie :] . Co do obsługi to różnie. Raz trafiłem na starszego średnio miłego kolesia, a innym razem na spoko sprzedawcę. Asortyment mają bardzo duży. Mnóstwo dupereli( w pozytywnym znaczeniu tego słowa) i większych ,,zabaweczek,,. Co do cen to za bardzo się nie rozglądałem. Niestety ale sklep jest tak umiejscowiony że za pierwszym razem jest dosyc trudno trafic :P
Miko

Postby troll » 01 Nov 2008, 22:03

rzeczywiście jeśli idzie o sprzedawców to trzeba trafić - szef (ten taki stary) potrafi być trochę gburowaty, ale jak ma dobry dzień to można z nim pogadać. Inni potrafią być ok albo różni - w swoim czasie bodajże Hoplita tam pracował i naprawdę można było spoko pogadać z ludźmi. Natomiast asortyment i ceny... cóż, może mieli maks-hardcore-dostawę ostatnio. Przez jakiś czas nie wchodziłem zniechęcony tym że sklep świecił puustkami... Nie mieli nic o co pytałem, wogóle. A ceny potrafili wyciągać po prostu z kosmosu (choć - tu muszę przyznać - niezawsze). Może teraz pojawił się ktś ogarnięty i sytuacja się poprawiła...

Generalnie miałem wrażenie ostatnimi czasy jak tam wchodziłem że sklep powoli przestawia się raczej na artykuły stricte turystyczne - buty, plecaki itp. Militaria stanowiły coś jakby pozostałość po poprzedniej działalności (dawniej byli - wg. słów szefa - składnica harcerska). Ale jeśli coś sie zmieniło to bardzo dobrze :) sklep jest na trasie mojego codziennego (no, teraz już mniej, ale zawsze ;) ) przejazdu na uczelnię, więc bez problemu mogę zaglądać czasami...
www.wgaskorpion.waw.pl - już działa :)
troll

Postby Carlos » 13 Mar 2009, 08:43

znajomy wczoraj kupił mundur i ochraniacze... na identycznym zestawie zaoszczedził 150 zł bo nie kupił w azymucie
"Błogosławiony Pan, opoka moja, który ćwiczy moje ręce do bitwy, a moja palce do wojny"
Carlos

Postby case » 13 Mar 2009, 09:01

troll, na co Ty liczysz...? Zawsze sklep stacjonarny będzie droższy od internetowego, bo muszą choćby lokal w tak dobrej lokalizacji utrzymać. Jest u nich parę fajnych rzeczy i duże zniżki... dla znajomych ;) Np zawsze przeze mnie polecane buty Starforce, których prawie nigdzie indziej nie ma, a jesli są (na specshopie były) to... kupione z Azymutu :)
Image
case

Postby elthorn » 13 Mar 2009, 09:24

case wrote:Zawsze sklep stacjonarny będzie droższy od internetowego, bo muszą choćby lokal w tak dobrej lokalizacji utrzymać

dokladnie. sklep stacjonarny ma swoje ceny, choc jak można zobaczyc u nas w Predathorze produkty helikonu mamy taniej niż w internecie, czyli da się w dobrej lokalizacji nie żydzic...
Veni Vidi i Wybuchło
elthorn

Postby Mider » 13 Mar 2009, 12:10

case wrote:troll, na co Ty liczysz...? Zawsze sklep stacjonarny będzie droższy od internetowego, bo muszą choćby lokal w tak dobrej lokalizacji utrzymać. Jest u nich parę fajnych rzeczy i duże zniżki... dla znajomych ;) Np zawsze przeze mnie polecane buty Starforce, których prawie nigdzie indziej nie ma, a jesli są (na specshopie były) to... kupione z Azymutu :)

Taaa, a jak w Twoją teorię wpasowuje się przypadek sklepu stacjonarnego prowadzącego również sprzedaż przez sieć gdzie towar można zamówić w sieci i odebrać w sklepie stacjonarnym a ceny w sklepie stacjonarnym są wyższe niż w sieci?
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
admin weź smoka i walcz śmiało
Mider

Postby JaJo » 13 Mar 2009, 12:27

Sklepik taki średnio na jeża. Ceny czasami wysokie jak nie wiem czasami da się okazję wypatrzeć. Za pattern`a chcieli swojego czasu ponad 100zł. Dużo dupereli w stylu krzesiwa, nieśmiertelniki, kominiarki, rękawice, noże itd. Co do mundurów to nic kontraktowego samiusieńkie kopie. Za to widziałem ładne jungle na kontrakcie za bodajże 200zł z hakiem. Ale co prawda to prawda teraz przerzucili się bardziej na rzeczy turystyczne.
JaJo

Postby Kuciceq » 18 Apr 2009, 22:24

Według mnie sklep bardziej pod survival, mundury mają bardzo drogo zresztą jak wszystko.
Obsługa: CHOLERNIE NIEMIŁA
Kuciceq

Postby Jabiry » 19 Apr 2009, 09:58

Zależy na jakiego trafisz, ale raczej mają Cię w poważaniu. Jak wiesz co chcesz dostać to dostaniesz, jak szukasz "porad" to lepiej nie tam ;)
Jabiry

Postby JaJo » 19 Apr 2009, 15:07

"Obsługa: CHOLERNIE NIEMIŁA"

E tam pan kierownik (ten taki starszy) potrafi być gburowaty jak przyjdziesz i zaczniesz mówić ekhm może to może tamto. Jak wiesz co chcesz dostać to idzie się dogadać a nawet bardzo miło porozmawiać prywatnie ;] Młodsi pracownicy (którzy ciągle się zmieniają) są w sumie ok.
JaJo

Kuchnie Na Wymiar Radomsko

Return to Sklepy